Skip to main content

Pean ma veel vastu?!?

Kaalikad ja kapsad, ma olen jälle siin!

Olen nüüd natukese pikema pausi teinud blogimisse võrreldes vahepealse perioodiga.. Praegu pole ka mingeid uusi tooteid teiega jagada, kuid see eest on mul mõtteid mida meelsasti jagan...

See on uskumatu kui kiiresti on aeg läinud. Mai kuu on täpselt poole peal ja arvake ära, kes saab üsna pea aasta vanemaks? MINA! Rääkisin vanematele veel naljatades, et ma tahan enda sünnipäevaks õhupalle ja muud sellist, lapseliku.. Nad küsisid kas ma saan kolm see aasta.. Vastasin, et ikka iga aastaga nooremaks, mitte vanemaks!
Selline suhtumine peaks meil kõigil säilima... Jaa, me ei tohiks unustada seda, et üks hetk peame me täiskasvanuks saama, ise majandama ja planeerima- seda kõike ma teengi, aga see ei tähenda, et minu sisemine ''inner kid'' elada ja rõõmutseda ei võiks! Ja kõige parem on kogu asja juures see, et saingi õhupallid ja lausa kaks päeva enne sünnipäeva.. Te ei kujuta mu õnne ette! :DSünnipäevad pole minu jaoks selles mõttes olulised, et ootaksin kinke või õnnesoove... Küll aga ma ootan, et saaksin pere ja lähedastega koos olla. Just seda ma ka plaanin teha. Tundub, et ilmataat õnnistab mind see kord ning mu sünnipäeval peaks tulema ilus ilm.. Ma ei soovi reaalselt mitte midagi muud, kui oma kallimat, oma peret ja sugulasi enda ümber. Grillida ja chillida, päikest võtta ja täiega nautida.. Vot just see on minu tõeline sünnipäev!

Aga aitab sünnipäevast! Räägime emotsioonidest, pingetest ja reaalsetest mõtetest..
Ainuke asi mis mind praegu kõige rohkem narveerima paneb on kool.. Kõik ütlevad, et ah mis seal enam, kool kohe niikuinii läbi.. Aga vot teate, ''kool kohe läbi'' tähendab just järgmisi asju: Grupitööd, praktika, kontrolltööd, tunnikontrollid, power-point esitlused jne''... Vahepeal kui on ikka halb päev, väsinud olek jne ning kui hakkad mõtlema veel kooli asjadele, siis palju õnne!! Masendus on garanteeritud!
Olen räige ülemõtleja ja põdeja, seega minu ''maseõhtud'' on suht tavalised :D
Tegelikuses on alati nii, et tööd lähevad ikka positiivselt ja ma põen mõttetult ning kulutan oma närve.. Eneseusk on see mida igaüks peaks kasvatama!! Me saame hakkama kui pingutame ja olulisim kõige selle juures ongi see, et Sa tead, et oled vaeva näinud.
Kõige vahel tuleb leida tasakaalu ning just see on minu nõrk külg. Vahel on tunne, et kõik on kokku jooksud ja enam ei suuda, mitte millegagi ei saa hakkama ning just siis on need lähedased inimesed olulised ja ma ole niinii õnnelik, et mul on sellised inimesed olemas...
Tuhanded tänud teile!

Mul õnnestus üle pika-pika aja oma armsat sõbrannat näha.. Ta on lihtsalt võrratu inimene. Mul ei ole nii kaua selline power ja õnnetunne sees olnud.. Tairike, sa oled väike Päike iga inimese päeva! Lihtsalt, et sa teaks! :)
Sellist inimest tuleb hoida..

Üsna pea on suvi, viimased pingutused ja saame lõpuks puhkama.. Mina kibelen juba tööle!! :D
Olen ikka rahutu hing.. Vingun siin, et nii kiire jnejne, ise tahab juba suve et tööle minna... Ohjah!!
Aga mul on selleks hea vabandus- Ma tahan PUHKAMA minna!! Selle nimel tuleb aga vaeva näha ja pingutada!
Ütlen siis juba ette ära- ootan teid kõiki Perepubisse suvel sööma ja jooma, annan teenindades endast ikka parima! :)See postitus oli tõesti maast ja ilmast, järgmises kavatsen ma aga jagada paari vahvat retsepti, sünnipäeva melu, uusi plaane ning suvekavatsusi!!

Mina aga ootan ka teie ideid, mida blogis kirjutada.. Kommentaarid mulle meeldivad, ärge seda unustage!! :)

Kallid ja Päikest!

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…