Skip to main content

Miks Sind trennis polnud? ''Feet on fire training day''

ULALALAA!!
Heihei mu kaalikad ja kapsad!!

Ma lihtsalt nii kibelen seda postitust tegema, uskumatu lihtsalt.. See päev jääb mulle kindlasti pikaks ajaks meelde ja ma ei jõua ära oodata millal ma jälle saan sellisest üritusest osa võtta. Reaalselt, koos on lõbusam treenida!! Milline feeling!

Nägin Facebookis juba üsna varakult Aqva trennipäeva üritust ning kohe üldse ei mõelnud, et ei peaks sellest osavõtma. SEE OLI MULLE MUST!! :)

Kuna Aqva spordikeskuses töötab ka minu endises koolis olnud kehalise treener, siis oli mul veelgi suurem ärevus sees, et minna ja osa saada tema treeningust. Bodypump oli the ''KILLER''. Tõesõna on see üks mu uutest lemmikutest. Varem pole olnud mul võimalust seda proovida, kuid VAUVAUVAU!

Minu lemmikuks oli kogu trainingday jooksul ikkagi Zumba.. Olen varasemalt käinud palju Sirius Clubi'is Zumbatamas, aga sellest on juba tükk aega möödas kui Sirius kinni pandi ja mina olen pidanud treeningust eemal olema.. Zumbatades trügisin ette ritta ja üldse ei kahetsenud. Zumba oli üks viimastest trennidest ja lõpuks tundisin ka, et trenn võttis mul higi lahmama! See on BEST feeling tõesõna!
Te ehk mõtlete, et ma olen imelik, et sellise power'iga sellest kirjutan, aga tõesti, ma naudin seda täiel rinnal kui saan vahvate inimeste koos treenida ja kõikidest seal olnutest õhkas sellist positiivset energiat, et see oli mingi maagilist..

Mul oli siiralt hea meel, et sain selle päeva esimese poole veeta kahe imelise neiuga, kes on lihtsalt energiast pakatavad ja nii ettevõtlikud!
Seal olles oleksin isegi arvanud, et näen rohkem tuttavaid ja üleüldse on rohkem inimesi, aga äkki oli see seotud ka päevaga? Et just pühapäev.. Kuigi, mina ei nurise!!


Seal olles asutus meie juurde üks neiu kes tutvustas meile ühte treening appi: App'i nimi on Nike + Training #NTC mis on tõsiselt hea app kui soovid oma päeva kombineerida mõne lühikese treeningu kui tunned, et tahad ja sul on selleks vaba aega- Siis reaalselt, miks ka mitte? Mina olen selle endale juba varasemalt tõmmanud, kuid siis jäi selle kasutamine soiku... Kavatsen selle kindlasti uuesti endale tõmmata! :)

Minu suureks rõõmuks oli ''Feet on fire'' treeningpäevale kohale tulnud ka FITSHOP!! Neil oli paar ülihead pakkumist ja nii soetasin endale ja oma noormehele 2x5 FAST batooni.. MMHMMMM, YES I DID!!! You heard me!!! Need batoonid on ja jäävad minu valikusse pikas-pikaks ajaks ;) Kuulete neist veel ette ja taha mu blogis!!
Ma vägaväga sooviksin proovida Marsi ja Snickersi batoonikesi ja nendest ka kirjutada nagu varemgi olen teinud, kuid minu kandis neid müüki pole tulnud :/
Kuid ehk mul veab ja leian neid kusagilt üsna pea!
Samuti sai Fitshopi tegemist jälgida ka Instagramis, niiet hoidke neil pilk peal!!


Minu kogemused on Aqva spordikeskusega küll üliheal tasemel ja soovitan julgelt, minge trenni!! :)

Olen ülimalt kaua jahtinud uusi trennipükse ja ootaksin teie poolt kommentaare, mis firmat soovitate, mida teie eelistate ja millised on teie kogemused Aqva spordikeskusega?
Järgmises postituses plaanin rääkida, mida hingest endale soetada sooviksin, senikas aga...

Palju Päikest teile!!

-M

Comments

  1. Similar to any other machine, you as its user need to keep in mind the essence of maintenance and care. Following the right methods in doing so can ensure that the burger patty maker will last longer and at its finest condition at all times. A little thing that would mean a lot is to ensure that there will no bits of meats left within the machine while you store it. The manuals would be very handy to get other vital pieces of information about the machine.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…