Skip to main content

Uued lemmikud!!

Hei mu Päikesed!

Ma olen taaskord suutnud oma blogi unarusse jätta ja teid mitte uute postitustega üllatada..
See viga saab aga kohe-kohe parandatud!!

Viimasel ajal on olnud taaskord tohutult kiire... Olen üritanud keskenduda endale, koolile ja oma mõttemaailmale, et kõik ennast ümbritsev püsiks stabiilne ja korras.
Mõtteid ja mõttemaailma muutes suudame me nii palju ära teha!- See on lihtsalt imeline!
Olen olnud mõtetega pahuksis juba üle mitme aasta ja kui lõpuks tunned, et midagi hakkab selgenema, sul on oskus elu nautida- siis see on lihtsalt imeline tunne!

Veetsin just nädalavahetuse enda jaoks ühe kõige kalleima inimesega. Tema on see, kes on suutnud mu ellu tuua põnevuse, ärevuse- kõik selle, mis vahepeal puudu oli.
Seoses kooliga, tööga, stressiga, otsustasime, et veedame oma nädalavahetuse natukene erilisemalt kui teised. Leppisime kokku et ei soovi mingid kära/müra, vaid ilusat loodust ja üksteist. Niisiis valisime välja mõnusa ööbimiskoha ning väljasõidu sihtpunkti..
Eile õhtul, kui saabusime ööbimiskohta, mille olime välja vaadanud.. Siis muutus olek ülimõusaks... Tegime kaminasse tule ja nautisime seda aega, mis nii kiirelt tundub kaduvat.. Tundsin ennast nii mõnusalt ja koduselt ning üliõnnelikuna.
Otsustasime koos süüa teha, mõnusalt olla ja teineteisele pühenduda.. Teistest, kärast, sotsiaalsest maailmast eemal... See õhtu oli tõeline kingitus.. Tema on mu tõeline kingitus..
Mulle meeldib temaga aega veeta, temaga looduses olla ja seda, meile antud Maailma nautida!


Ma tahaksin, et me hindaksime teineteist rohkem, rohkem sellistena nagu oleme ja asutaksime teineteist.. Usaldaks ja suunaks teineteist õigele ja paremale teele. Võtaks ette seiklusi, naudiks elu, nii kauaks kui seda meile anutud on ja tunneks rõõmu sellest mis meil on. Eile ma mõistsin teda vaadates, kui palju mul tegelikult on.. See on lihtsalt imeline.
Nüüd aga asja juurde.. Seda mida enamus siiski vist ootavad!! :D

Nagu paljud mu blogijälgiad juba teavad, olen ma tegelikult suur uudistoodete fänn ja sport käib minuga ja mu mõtetega 24/7 kaasas!
Niisiis, ei saa ka mina halvem olla ja pidin järgi proovima need uued sporditooted, mis on meie poelettidele saabunud..

Nendeks toodeteks seekord on siis: ProFeel jogurt,  FAST NIX energabatoonid, FAST puddingud...

ProFeel jogurtid..
Minu kauaaegne lemmik on olnud Profeel ja nende uus jogurti tasemel toode tõsiselt paitas mu maitsemeeli!
See on super, et suudetakse teha ka midagi tervislikumat ja nendele sobivamat, kes oma toidulauda peavad jälgima ja korrigeerima rohkem!
Nagu paljude ja ka minu lemmikuks on ProFeel'ilt maitse poolest Ahjuõuna oma.. Ajasin samuti poelettidelt taga kaua aega karamelli maitset, kuna olen karamelli suur fänn, kuid selle maitse minu karamelli-isu niivõrd palju ei rahuldanud :(
Kuid siiski on see super vahepala ja täpselt sobivas suuruses!! Minu kindlaks lemmikuks jääb ahjuõuna maitseline!!FAST karamellimaitseline pudding..
See ei olnud suuresti minu pärusmaa...
Ma pole olnud suur puddingu fänn ja ehk on asi selles, kuid inimestele, kes armastavad puddinguid ja karamelli siis on see ju super võimalus kuidas oma magusaisukest rahuldada ja seda täiesti patuvabalt..
Kogu topsik(200g) on kõigest 144cal...
Oma näitajate poolest on see tõepoolest super ja üritan seda kasutada mõndade magustoitude puhul tulevikus, vaatan mis välja tuleb!


NIX/NAX/MAX energiabatioonid..

MINU NÕRKUS!
Ma lihtsalt nii armastan neid batoone!
See on minu ''way to go'' kui on vaja kiiret energiat ja magusalaksu.. Tõesõna! Mõlemad, nii ''CHUNCKY butter'' kui ka '' CHUNCKY Vanilla'' on suurepärased!
Tekstuur on täpselt see, mida vajan- mõnusalt kaua näritav ja samas kõrbe ja ahvatlev!!
Samuti ka uuem, karamellimaitseline- MAX batoon on lihtsalt AMAZING!!
Ilma nendeta enam ei oskaks ;)
Ja seda kui väga ma NIX-i armastan avaldub hästi pildil :D

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…