Skip to main content

Võitjad!!

Käes on teine advent!!

Mul on nii hea meel, et mõned uued ja vanad tuttavad võtsid mu loosimisest osa, ning loodan, et peagi osaleb aina rohkem inimesi! 
Ilm on imeline ja aeg on välja loosida eelmise postituse võitja.. 
Selle võrratu pakikese koos hea ja paremaga saab loositahtel endale Kären Kleesmaa!!! Palju õnne Sulle!! Võtan Sinuga ühendust ;) 

Kuid pealkiri väljendaks just kui seda, et võitjaid on mitu.. 
Jah, paar uut toodet on võitnud minu südame... Jõulud on imeline aeg ja nii sattusin ma kinke otsides sellisesse poodi nagu Bottega Verde.. Kuulsin jõulumuusikat mängimas ja esimene mõte mis pähe tekkis oli ''See peab olema mingi märk''..
Sisse astudes sain ma imelise teeninduse osaliseks- Teenindaja tundis oma ametit lihtsalt 100%-liselt. Absoluutselt kõik küsimused mida ma küsisin, oskas ta mulle ära seletada. Olen alati väga kriitiline kehatoodete osas, kuna mu nahk on ülitundlik ja kui tegemist on tõesti keemiaga, mida ei soovi keegi endale peale määrida, saab mu nahk sellest kohe aru.
Bottega Verde toodetega sellist probleemi polnud. Pihustasin poes olles endale peale üht ja teist, proovisin kreeme, kehasprey'sid ja ei mingit ärritust. Selle poole pealt ainult head sõnad sellele firmale!
Seal poes, ma võin julgelt öelda, möödus oma 30min linnulennult. Müüa suutis omatööd selles osas samuti suurepäraselt teha, et kui rahakott oleks rohkem punnis, oleksin seal omakorda veel pool tunnikest veetnud:D
Kokkuvõttes maandusid meie ostukorvi kaks küünelakki, mida mu ema kavatses oma salongis kasutada ning klientide tagasiside oli ainult hea- küünelakk püsib ilusti peal ja mida muud üks klient veel soovida oskab? 
Mina aga sattusin vaimustusse toodetest mis olid Aragaaniõliga ja Jasmiiniga. Lihtsalt võrratu lõhn ja see lõi täpselt selleise jõuluse meeleolu :) 
Peale küünelakkide potsatasid meie ostukorvi ka huulepulgad, mis on siis ''Limited edition''i alla kuuluvad- parim kink jõuluks ja nii ütles mu ema, et avame selle aastase jõulude aegse kingisaju.. Sisimas valdas mind õnnetunne arvestades seda kui ekstaasi ma seal poes sattusin. Üks huulepulkadest on täiesti tavaline, peaaegu, et lõhnatu, teine see eest on aga ülimõnus pähkline- jällegi täpselt sobilik sellisesse aastaaega ja parim jõulukink mida õrnemale sugupoolele kinkida!!

See Aragaaniõli ja Jasimiiniga kätekreem, mida näete alumisel pildil, on lihtsalt võrratu!! Imeline lõhn, imendub kiirelt ja käed püsivad pehmed ülikaua. 
Reaalselt on need Itaalia tooted igat senti väärt!
Argaaniõi omadused on samuti võrratud: Argaaniaõli sobib paljudeks otstarveteks. Seda saab kasutada salvina imikute jaoks, kuna see kaitseb nende nahka kahjulike välistegurite eest. Regulaarne kasutamine annab kehale energiat ning parandab enesetunnet. Õli imbub kiiresti naha sisse ega jäta seda õliseks, nagu teiste õlidega tavaliselt juhtub. See on ka hästi tuntud vananemisvastane vahend, sest see silub loomulikul teel kortse.

Kortsudega mul õnneks probleeme veel ei ole, aga kui see õli neid ka ennetada aitab siis- well, only good for me!! :D 

Siit leiate imehea võimaluse soetada kellegile lähedasele imeline kingitus. Mina sulaks, kui leiaks sellise kingituse kingikotist.. Ja hind selle juures- OIOI KUI HEA!!
 https://www.facebook.com/BottegaVerdeEesti/photos/pcb.1771102073165263/1771101736498630/?type=3&theater

Peale selle, et poest üht-test head soetasime, saime boonuseks veel soodustuskuponge, millega saab järgmistelt ostudelt %-nte kõvasti alla ning lisaks ka pisikesed kingitused + saime vabalt valida kaasa endaga testreid.. Lihtsalt VAU!!
Kui kellegil on kokkupuuteid veel selle poega- PALUN anna endast kommentaarides märku ja räägi lähemalt mida oled proovinud!! Siis on meil kõigil midagi kõrva taha panna!!

Mina aga soovin, et see kuu ei ruttaks kusagile nagu eelnevad ja saadan teile kõigile suured soojad paid ja kallid!! :) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…