Skip to main content

Puhkus puhkus puhkus

VAHEAEG... on nüüdseks läbi :(

Vaheaeg möödus täpselt nii kiirelt kui vaheldub eestimaa ilm. Ma nautisin vaheaega tõepoolest, kuid siiski ei saa ikka olla head ilma halvata..
Vaheaeg algas minu sõiduga Viljandisse ning sealt edasi Lätti- täpsemalt Riiga.. Lätis olen käinud varasemalt ainult perega kui olin veel päris pisike ning siis käisime Jurmalas, veepargis ning kui seal oli käidud, suundusime koheselt koju tagasi, niiet mingit kultuurilaksu ma sealt ei saanud.
See kord läks teisiti.
Sain teistmoodi kultuurilaksu kui oleksin soovinud kõigele lisaks..
Läti iseenesest oli võrratu!!

Uhked vanad ehitised, vanalinn oli mõnus ja huvitav ning läti maastik oli võrratu kui sõitsime rohkem Riiast välja loodusesse.
Kui jõudsime Sigulda'sse, ei oleks kohe kindlasti öelnud, et tegu on lätiga... Pigem oleks justkui sattunud Saksamaale kus kohe kohe on saabumas talv... Sigulda on lihtsalt imeline.. Kellele meeldib sügis, loodus ja liikumine siis on see koht kuhu peab minema!! Oleksime ehk tahtnud seal kauemgi olla aga aeg on kuri kuluma.. Läksime sinna päeval kui tahtsime eesti tagasi tulla ja kuna plaan oli jõuda eestisse veel normaalsel kellaajal siis ei olnud ajaga väga priisata.. See on minu kõige nõrgem külg üldse- Ma tahaks olla nii et aeg ei mõjutaks mind, et see oleks, kuluks, tuleks ja oleks, ilma et ma selle pärast liigselt põeks.
Seoses ebameeldiva kultuurilaksuga- jah, olen vist ka natuke hajameelne ja mul ei ole õrna aimugi, miks oli vaja mul rahakott ära kaodata.. Õigemini, mis kaodata.. See varastati ja ma sisimas loodan, et see kuue varbaline, kes mu rahakoti, koos mu ID-kaardiga, pangakaardiga, sõidukaardiga ja rahaga endale sai, maksab selle eest väärilist hinda. Jah ma võin mõelda, et tema vajas seda raha rohkem kui mina, aga olgem ausad, see oli minu kogutud, pikalt hoitud raha mida oleksin saanud väärikalt kulutada, kuid ei.. Tulime ots-otsaga kokku ning koju jõudes olid küll kõik meie ressursid otsas. Selline kogemus välismaal olles õpetas mulle tegelikult palju.. Ma tean nüüd kordades paremini kuidas oma asju planeerida ja kuidas midagi jagada ning kuidas oma raha hoida.
Et ressursse säästa, otsustasime teisel päeval, et matkame jala ringi.. Niiet avastasime Riiat täiesti lambist ja jumal tänatud, et on olemas selline asi nagu google maps. Tõesõna.. Ma olin ükskord elus väga tänulik sellele vidinale.. Mulle meeldib kaardi järgi ringi reisida ja näpuga sealt järge ajada, kuid siiski, google maps oli lifesaver. Liikusime teisel päeval ringi riia keskturul ja selline karge jahedam õhk mis lätis oli võttis lõpuks päris läbi.. Lõunasöök oli meil alles kell viis :D
Päeva lõpus vaatasin, et kõndisime jala kokku 14km, mis oli meie silmis päris kõva saavutus!!
Hotell kus me ööbisime oli võrratu. Selline teenindus, mõnus standard tuba, vapustavalt maitsev söök ja rahulik õhkkond. Ma läheks iga kell tagasi!! I HEART BELLEVUE!!


Edaspidi olen ma reisides kordades ettevaatlikum ja planeerin oma asjad korralikult läbi..
Nüüdseks olen teinud kõik uued kaardid ja eelnevad ära blokeerinud.
Kogemuse võrra jälle rikkamad.. Ja läti politseisse ei soovita ma kellegil minna. :D 
-M 

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …