Skip to main content

Uus algus...

Heihei!!

Eelmises postitusest on möödas juba päris pikk aeg, aga nagu ma jällegi öelda võin, on mul selleks hea põhjus. Nimelt siis kool. Olen sellest õppeaastast uue kooli õpilane ja elan alles uut plaani sisse. Kui aus olla, on gümnaasiumi algus olnud küll põnev, kuid juba on päris raske. Märgatav vahe on kas oled õpilane väikses koolis, pisikeses maakohas või siis juba gümnaasiumi osas, suuremas koolis ja võib ehk öelda, et linnas..
Hommikud algavad vara ja päev venib mõnikord lausa kuueni välja. Just selles mõttes kuueni, et jõuad kuueks koju ja hakkad uuesti õppima. Ma kummardan neid inimesi kes jõuavad gümnaasiumi kõrvalt tegeleda ka millegi muuga kui ainult õppimisega, kas siis spordiga või muu hobiga. Minu hobiks on praegu täiega sisseelamine, mis võtab vist samuti suurel hulgal energiat.. Iga päeva lõpuks kui ma lõpuks patja näen, ma reaalselt juba magan.
Ma ei kujutaks ette hommikuid ilma pudruta ja rahuliku ärkamiseta.. Ühesõnaga, ärkan ma juba 5:50, et ennast valmis saada ja bussile jõuda.

Uue kooliga olen ma peaagu, et rahul. Ainuke miinus ongi vast see, et päev on pikad ja rohkem.. VEEL rohkem on bussiga sõitmist. Pisikeses maakohas elades on bussid Su elupäästjad, aga nagu ikka, ei käi kunagi bussid sellistel kellaaegadel nagu Sinul vaja on.. Vähemalt minu puhul on asi nii.

Uues koolis olen ma jõudnud ennast juba sokutada ka õpilasesinduse ridadesse.. Mul on hea meel, et saan tegeleda millegagi, mis mulle rõõmu pakub.. Jumala eest, andke mulle ainult midagi põnevat korraldada ja teha!!
Aga mida põnevat veel kooli  kõrvalt?
Ei väga suurt midagi, sügis on tulemas ja külmetan vaikselt, kuulan juba jõululaule ja ootan millal saan kinke pakkida ja sõpradele rõõmu valmistada.. :D

Seoses sõpradega.. See on uskumatu, aga olen oma klassiga ülirahul ja õpilasesindusse minek oli ainuõige otsus! Koolipeal tulevad ÕE liikmed vastu, naeratavad, lehvitavad -hüüavad ''HEI''.. See on lihtsalt nii mõnus tunne!! Süda läheb soojaks ja kõiki tahaks tugevalt-tugevalt kallistada!

Sügis on  kohal ja mul on paar head plaani varuks, mida siia blogisse postitada.. KES TEAB kellega mul õnnetus koostööd teha ja kuhu kanti mul on plaan oma jalake pista!!

Nädalavahetusel üritan ma saada üles paar maitsvat retsepti kaa!! :)
Vahepeal sain oma Päiksekiirega ka kokku, kes pani oma võrratud pildistamis anded tööle ja tegi minust paar klõpsu- usun, et kui neiuke lõpuks mu pildid ise terava pilguga üle vaatab saan ma neid ka teiega jagada! :)

Photobomb!!!


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…