Skip to main content

,,Kas ma olen sõltlane?''- Laimas šokolādes muzejs

Guess who is back!!!

Käes on vaheaeg, lõpuks ometi vaheaeg!!
Ma olen seda oodanud juba liiga kaua.. Liiga kaua selles mõttes, et gümnaasium on päris raske, pubekas lööb laineid pea kohal kokku ja kõik muud sada muret veel juurde, tekitab vahepeal sisemise kaose. Vaheajaks olid mul plaanid tehtud juba mõnda aega tagasi. Olin kindel, et tahan näha ja teha midagi mida pole varem saanud teha ega näha. Siht oli minna eestis natukene kaugemale ja sihtkohaks sai Läti!!
Panime plaanid paika, kus käia ja mida näha ning läkski lahti hotelli otsimiseks.. See ei olnud kusjuures sugugi keerukas ja leidsin sobiva justkui iseenesest! Booking.com-i kaudu on see imelihtne!
Reisil olles ei sujunud reis päris nii nagu ma oleksin soovinud ja juhtus väike õnnetus mis mind siiani koledalt rõhub. Nimelt varastati ära mult Lätis olles mu rahakott... See inimene kes nüüd sai mu dokumendid, mu raha ja muu mingil määral vajaliku, loodan et saab õnnelikuks.. Nii õnnelikuks, et karma teeb talle kõik ringiga tagasi. Aga see postitus pole praegu negatiivsest vaid hoopis millestkist paremast, mis oli meie sihtmärgiks Lätti minnes.
!!Tegu on Laima šokolaadivabrikuga!!
See oli minu unistuste, õigemini, ühe unistuse täitumine. See oli lihtsalt imelinee!!
Teenindus oli tasemel, inimesed olid nii sõbralikud ja OH MY, see šokolaad!! HALLELUUJA MA ÜTLEN!
See kõik oli minu jaoks päris maagiline ja kui olla koos imelise inimesega, kellega saab neid hetki jagada, siis see teeb iga emotsiooni mitmeid kordi tugevamaks. ''Love is in the air'' saab selle kohta öelda!
Laima šokolaadivabrikusse sisenedes tundsin kuidas mu väike, lastaaia ealine laps taas ellu ärkab.. See ajalugu, tänapäevani välja, millised olid kunagi need kommipaberid, kuidas saab šokolaad vormidesse/karpidesse.. See on lihtsalt imeline.
Sisse astudes pakuti koheselt kommi mida võis korvist võtta tegelikult nii palju kui hing ihaldas, aga viisakusest ikka üle 3-4 kommi ei võtnud :D
Muuseumi osasse sisenedes anti meil topsidega kuuma šokolaadi... see oli kindlasti tume.. Tegu oli sellise mõrudama šokolaadiga, mitte piima omaga. Kõike ei suutnud küll ära süüa, aga mõned ampsud panid mõnusalt elama ja jahedasse sügisesse sobis see võrratult!
Muuseumisse minnes saime me kiipidega kaardikesed, millele omakorda saime ise kirjakese peale teha ning mis siis hiljem šokolaadile lisati- See oli üliarmas!!
Peale seda liikusime aga ühest uksest sisse, tundus et tegu mingi kohvikuga, kuid seal oli see minu ''õnne hetk''. Ülimalt suur kommipood.. Mul vajus suu lahti ja ma olin nagu väike laps seal, õnneks ei pidanud keegi mind taltsutama hakkama.. See oli ebareaalne!! :)
Lahkuda oli minul küll ülimalt kahju.. Kindlasti tahan mina sinna veel kunagi tagasi minna..

Vaata paradiisi!!!See käik sinna muuseumisse oli tõesõna midagi minu hingele. Soovitan soojalt kõigil seda kohta Läti minnes külastada! :) Varsti juba rohkem reisi teemadel ning üsna pea saan teile juba rääkida rohkem mõndadest uutest tervisetoodetest!! 
-M


Comments

  1. Super-Super ma ütlen kohe😇❤Süda läheb soojaks kohe, kui loen su blogi.💓😇Nüüd on ka tahtmine minna Lätti😆💕. Šoksi isu ka veel tekkis😊🍫.Super-Super blogija oled👍👍

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Loosin välja puhast naudingut ja tervist!

Oh hei mu kaalikad ja kapsad!!
Kas olete ikka märganud, et olen teist lausa endale oma logo valmistanud?!? Kui ei, siis peate ikka hoolikamalt jälgima ;)! Vaadake üles paremasse nurka armsad!

Lähme nüüd aga asja juurde.. Nimelt oligi mul suur au kohtuda Kama ja Kilu OÜ tegelastega! Kes siis eelnevaid postitusi pole lugenud neile teadmiseks, et Kama ja Kilu OÜ toodab ülimaitsevaid ning tervislikke kamasmuuti segusid millel on kasulike omadusi rohkem kui küll! Kui soovid teada saada kuidas need on mulle mõjunud, viska pilk peale: https://kaalikadjakapsad.blogspot.com.ee/2017/06/tervis-tuleb-nii-et-muhin-taga.html

Kama ja Kilu asuvab Tallinnas ja minu üllatuseks on Tallinnas olemas selline koht nagu ''Eesti toidu muuseum'' kuhu mind siis üks firma omanikest Viivika sisse juhatas ning ekskursiooni tegi.

Muuseum ise on avar, kus on armas kohviku osa, kus saab nautida head ja paremat, võimalik lugeda kama ja kilu ajaloo kohta ning mis kõige põnevam- saab ka ise oma vürtsikil…