Skip to main content

Midagi hingele!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!! 

Suvi on kohe lõppemas ja mõtted koolist ei tekita just ootusärevust.. Pigem pettumust, et kus oli imeline suveilm ja kuidas see suvi jälle nii ruttu mööda läks?!?
Kui aus olla jäid minul enamus plaane tegemata, kuigi, väga palju sai ka tehtud ja nähtud ning selle üle olen ma ülimalt rõõmus. See suvi on olnud minu jaoks üks parimaid siiani. Nii palju mälestusi, armsaid inimesi ja head feelingut ei ole kaua aega olnud.. Head ilma halvata ei ole, kuid kellel ikka oleks hea meel lugeda mis halvasti on läinud. Positiivselt edasi!!

Muide, teate mis..
Ma olen jälle koostööd teinud ühe imelise firmaga!!
Mul on hea meel, et uusi noori blogijaid võetakse ka siiski tõsiselt ja antakse võimalus midagi vahvat teha ja kirjutada..

See kord sain ma teha koostööd sellise firmaga nagu- Coppa della maga- lihtsalt võrratu!! Uuri neid!!

Coppa Della Maga jäätised on tervislikud ja puhtad. Sõna otseses mõttes puhtad. Neid jäätisi süües oli reaalset tunda kvaliteetset maitset ning kõigele lisaks polnud üksi neist seni proovitud jäätistest üleliigselt rammus vaid kõik olid oma moodi lahedad ja mõnusad..
Coppa della maga jäätised ei sisalda suhkrut, vaid nendes on kasutad naturaalset suhkrulehte nimelt siis Steviat...
Mis on stevia?
Jäätiste enda maitsest pole arugi saada, et ei ole kasutatud tavalist suhkrut, mis on igati suur pluss! Paljudele ei meeldi stevia maitse, kuid selle firma jäätiseid saab ainult kiita!

Aga nüüd siis täpsemalt jäätiste juurde!!
Esimeseks mida proovisime oli: Amaretto 
Kogu pere sai proovida ja arvamusi oli erinevaid. Minu enda seisukohalt oli maitse selline liköörine, nii nagu olema peab, kuid liköörised/kohvised jäätised ei ole minu pärusmaa, kuid selles jäätises olevad pähklitükid olid minu lemmikud. Imestuseks olid pähklitükid ainult peamises kihis ja allpool neid enam polnud.. Ju siis tuleb süüa natuke äärest jäätist ja võtta keskel tiba pähklipuru juurde :)
Maitselt on tegu väga puhta jäätisega ja kaugeltki mitte rammusaga.. Kellele meeldib liköörine jäätis peab kindlasti seda proovima!!

Nüüd aga midagi mis mind paelus, just välimuselt, aga kas ka maitselt?- Cherry Cream
VÕRRATU VÕRRATU VÕRRATU!
Täpselt midagi minule.. Ma olen alati olnud suur kirsi fänn ja selles jäätises on kirsi ja koorejäätise omavaheline tasakaal lihtsalt nii paigas, et raske oli korraga kõike mitte ära süüa!!
Juba pakend nägi minu jaoks nii hea välja, ma ausalt sulasin!
Mõnus marjane ja kerge!Maitses tegelikult ka nagu karamell või? Crispy Caramel
See oli esimene küsimus mille osaliseks sain ja vastuseks sain öelda siiralt ainult üht.. Jaa, see tõesi maitses nagu karamell.. Olin varasemalt proovinud ühte Balbiino jäätist, karamelli maitselist-vahvlitopsis, kuid see ei meenutanud kugeltki karamelli.. Coppa della maga karamelli jäätis on aga võrratult tugeva maitsega. Reaalselt on aru saada ning tunda maitset ja muide, sinna on lisatud ka pähkleid, mis annavad asjale selle pisikese omapära ja vürtsikuse! Kuna mina ise armastan tohutult karamellijäätist siis see on järgmine lemmik peale Cherry Creami ;) 
Soovitan julgelt proovida!Viimaseks aga midagi, mis tegi mind päris mõtlikuks, kui ma selle jäätise maitset nägin- Greapfruit and bergamot
See on reaalselt üks kõige veidramaid maitsekombinatsioone mida ma proovinud olen, kuid ausalt öeldes- ma ei pettunud!!
See on väga omamoodi maitse ja ma usun, et paljudele see peale ei lähe, kuid maitse on siiski väga puhas ja kvaliteetne. See on tõeline suvekas.. Selline kerge lahja ja värskendav..
Kes tahab maitseelamust, see peab seda igal juhul proovima! Vaade külmkapist, kui jäätised olid endale pesa leidnud!
Suur suur aitäh Helena ja Coppa della maga perekond!
Super on koostööd teha heade inimestega, kes on nõus tuult tiibadesse andma!

Palju Päikest mu kaalikad ja kapsad!
-M 

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…