Skip to main content

Puhkus...

Ma lõpuks tunnen, et suvi on tõesti käes. Minu puhkus pole kaua peal saanud olla, kuna pääsesime kooliorjusest alles 17.ndal, kuid kavatsen sellest suvest võtta maksimumi, teha, käia ja näha nii palju kui vähegi võimalik. Ma ei usu siiani, et see suvi on mulle jõudnud juba pakkuda rohkem elamusi kui peaaegu, et kõik eelmised.
Perega puhkasime see aasta Saaremaal. Broneerisin meie perele puhkuse juba Aprillis ja panime plaanid paika, kus liigume, mida tahame näha ja korraldada.
Ööbisime Aadu talus, Suure-rootsi külas.... See kant võtab sõnatuks...
 Meri on kilomeetri kaugusel- hommikul ärgates avaneb vaade merele ja sa saad olla täielikus vaikuses. Peaaegu, et kusagil, ei kusagil. Värske rannaäärne õhk, päike, soojad ilmad- kõik see on lihtsalt võrratu..
Saaremaa on suviti tõeline paradiis.. Palju turiste, põnevaid kohti ja pidustusi. Inimesed on omamoodi ja mõnusad. Eriti vahva oli Aadu talu pere- tõeliselt soojad inimesed.
Kõik kes ostivad endale Saaremaal ööbimist või muud mõnusat olemist, kindlasti võtke Aadu talu perega ühendust!!

Link pradiisi: Aadutalu

Saaremaal olles käisime muidugi ka natukene ringi ning minu lemmikuks kohaks sai kindlasti Dendraarium, kuhu ma oleks meeleldi jäänudki. See müstiline keskkond võlus mind tõeliselt. Seal jalutades, loodust vaadates ja uurides sealseid puid-taimi, tekkis sisse selline mõnus rahulolu tunne, et kõik siin ilmas ei olegi nii võlts.. Palju on meie ümber ehtsat ja kaunist, seda peab oskama lihtsalt märgata...


Turiste sai mängitud kõvasti ja selle aastane esimene meres ujumine sai ka Saaremaal tehtud.. Kuressaares sai mõnusalt ringi tatsatud ja mõnusaid külapoode-ökopoode külastatud.. Turistidelt üritatakse seal ikka kõvasti raha kätte saada ja loogiline on, et see ka õnnestub. Meie lemmikuks söögikohaks sai kindlasti Mõnus Villem, lihtsalt VAU milline teenindus ja millised toidud ning super sisustus.. Väga viis pluss!! Külastasime viimasel päeval ka Seebikoda, mis oli tõeliselt vägev.. Mind sellistesse poodidesse lasta ei tohiks!! :D
Käisime Saksa poes samuti, seal müüakse ise tehtud jäätist ja seda ei anna poejäätistega ausalt öeldes võrreldagi. Lihtsalt võrratult puhas maitse ja kristalle on jäätises nii hästi tunda, et oh APPI!! Võite vabalt järeldada, et olen jäätise fänn ja tõepoolest, jäätisele ma ei ütlema ei hakka! ;) Rääkisin ka eelmises postituses, et varsti tuleb juttu jäätise teemadel ja just nii ongi! Sain Balbiino armsa pakikese kätte ja saan teiega oma rõõmu jagada!

Saaremaal olles sain ma oma patakaid korralikult laadida ja õnneks vedas meil ka ilmadega suurepäraselt.. Perega oli hea koos olla ja mõnus oli kõigiga aega veeta. Ja nagu ikka- haigusest sain ma lahti ikka siis kui koju jõudsin!! 


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…