Skip to main content

Uued tuuled!

Lõpuks on 9. lühikest, kuid samas ka pikka kooliaastat läbi. Mulle pole see siiani tegelikult kohale jõudnud, et ma just lõpetasin. Seda on imelik mõelda, et minust saab gümnasist.. Uhke tunne tuli sisse, kui nägin oma nime RRG sissevõetud õpilaste nimekirjas.. See päev kui teada sain, et olen sisse saanud uude kooli, tulid pisarad silma. Eksamid läks täpselt nii nagu soovisin, kooli sain ma sisse- uhke tunne tekkis isegi korraks. Mul on ka oma klassivendade ja õdede üle nii hea meel. Paljud said just sinna sisse kuhu soovisid..
Kurb on mõelda, et ma ei puutu nendega enam nii palju kokku kui varem kuid enamik on nkn RRG-s sees.. Näeme päris tihedalt ma usun :D
Lõpetamine möödus väga emotsioonide rikkalt. Mul ei lähe kunagi sellised suuremad sündmused täiesti nii nagu ma olen mõelnud või soovinud ja nii ka see kord, kuid negatiivsed asjad siia blogisse ei kuulu, teeme nii.. :D Ja maailm ei pöörlegi ainult ümber minu, niiet asjad ei PEAGI minema alati nii nagu meie tahame või soovime.
Aktus oli üsnagi meeleolukas.. Alguses kui lavale läksime ja istusime, mõtlesime paari neiuga, et huvitav, kas rahvast rohkem ei tulegi, kuid siis kui saal pärast taas valgeks läks oli rahavast kaks korda rohkem, mis on oli muidugi meeldiv ;)
Klassi lõpuvideo võttis minu silma märjaks, just sellepärast et selle klassiga on liiga palju imelisi mälestusi.. Oleksin oodanud, et üheksas klass pakub neid veelgi enam, kuid pigem jäid säravamad hetked natukene varasemasse aega.
Aktusel oli nii võrd armsaid ja sooje hetki, ühislaul kukkus lausa okeilt välja, mis oli täielik ime :D
Küsisin vanematelt, et kas oligi siis kassikoor, aga nemad sellega ei nõustunud.

Minu jaoks on üheksas klass edukalt läbitud, oli raske, oli vahva ja see oli väärt oma aja panustamist. Lihtsalt loodan, et uus kool-uued tuuled, uued tutvused ja väljakutsed, mille kõik tahan avasüli vastu võtta.. Loodan ka õpilasesindusele pihta saada.. Sain Haljalas, saan ehk ka Rakveres ;) Palusin Šwanil endale reklaami ka teha.. Äkki läheb õnneks :D

Ühesõnaga, nüüd on aga suvi.. Loodan, et saan oma närvid välja puhatud, mõnusalt sõpradega aega veeta ja paalju blogida.. Mul on palju palju mõtteid ja äkki saavad need ka teoks..

Väike HINT teile... Kõik jäätise armastajad, te peaksite mu blogil silma peal hoidma, sest ehk on tulemas varsti midagi ka sellel teemal... ;)  

Nüüd aga natuke pilte:
Aitähh mu noor fotograaf: Kelly Reinmaa
Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…