Skip to main content

Uued tuuled!

Lõpuks on 9. lühikest, kuid samas ka pikka kooliaastat läbi. Mulle pole see siiani tegelikult kohale jõudnud, et ma just lõpetasin. Seda on imelik mõelda, et minust saab gümnasist.. Uhke tunne tuli sisse, kui nägin oma nime RRG sissevõetud õpilaste nimekirjas.. See päev kui teada sain, et olen sisse saanud uude kooli, tulid pisarad silma. Eksamid läks täpselt nii nagu soovisin, kooli sain ma sisse- uhke tunne tekkis isegi korraks. Mul on ka oma klassivendade ja õdede üle nii hea meel. Paljud said just sinna sisse kuhu soovisid..
Kurb on mõelda, et ma ei puutu nendega enam nii palju kokku kui varem kuid enamik on nkn RRG-s sees.. Näeme päris tihedalt ma usun :D
Lõpetamine möödus väga emotsioonide rikkalt. Mul ei lähe kunagi sellised suuremad sündmused täiesti nii nagu ma olen mõelnud või soovinud ja nii ka see kord, kuid negatiivsed asjad siia blogisse ei kuulu, teeme nii.. :D Ja maailm ei pöörlegi ainult ümber minu, niiet asjad ei PEAGI minema alati nii nagu meie tahame või soovime.
Aktus oli üsnagi meeleolukas.. Alguses kui lavale läksime ja istusime, mõtlesime paari neiuga, et huvitav, kas rahvast rohkem ei tulegi, kuid siis kui saal pärast taas valgeks läks oli rahavast kaks korda rohkem, mis on oli muidugi meeldiv ;)
Klassi lõpuvideo võttis minu silma märjaks, just sellepärast et selle klassiga on liiga palju imelisi mälestusi.. Oleksin oodanud, et üheksas klass pakub neid veelgi enam, kuid pigem jäid säravamad hetked natukene varasemasse aega.
Aktusel oli nii võrd armsaid ja sooje hetki, ühislaul kukkus lausa okeilt välja, mis oli täielik ime :D
Küsisin vanematelt, et kas oligi siis kassikoor, aga nemad sellega ei nõustunud.

Minu jaoks on üheksas klass edukalt läbitud, oli raske, oli vahva ja see oli väärt oma aja panustamist. Lihtsalt loodan, et uus kool-uued tuuled, uued tutvused ja väljakutsed, mille kõik tahan avasüli vastu võtta.. Loodan ka õpilasesindusele pihta saada.. Sain Haljalas, saan ehk ka Rakveres ;) Palusin Šwanil endale reklaami ka teha.. Äkki läheb õnneks :D

Ühesõnaga, nüüd on aga suvi.. Loodan, et saan oma närvid välja puhatud, mõnusalt sõpradega aega veeta ja paalju blogida.. Mul on palju palju mõtteid ja äkki saavad need ka teoks..

Väike HINT teile... Kõik jäätise armastajad, te peaksite mu blogil silma peal hoidma, sest ehk on tulemas varsti midagi ka sellel teemal... ;)  

Nüüd aga natuke pilte:
Aitähh mu noor fotograaf: Kelly Reinmaa
Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…