Skip to main content

Suvisuvisuvi!!

Ma olen tagasi!! 
Ma loodan, et suudan seda tihedamini postitamist ikka jätkata! Nagu lubatud- See postitus on all about DIY, mida ise saate kodus järgi proovida-ülilihtne ja mõnus! Ma olin pikemat aega Tallinnas ja seal olles- kui ravil olin, saime me igasuguseid vahvaid asju teha ja üks oli nendest kehakoorja. Peale sealset tegemist mõistsin ma, et see on tõsiselt üks armsain kink, mida teha oma kallitele lähedastele. Okei jah, ma ei kujuta otseselt ette kuidas mõni meesterahvas seda kasutab, kuid kes teab.. Kui on soovi, siis miks mitte?!?! :)

Ühesõnaga kõik mida selle DIY jaoks vaja läheb on:
-Kookosõli
-Laim
-Sidrun
-Himaalajasool
-Meresool
-Kaneel
-Omal soovil eeterlikku õli

Tegemine on lihtsamast-lihtsam!! Alusta sellega, et valid ilusa purgi, kuhu tahad oma ''valmistoodangu'' panna.. See järel sega kausis kokku meresool ja himaalajasool..
Soojenda kookosõli ning lisa soolade segule.
Lõika lahti sidrun ja laim, ning pigista mahl segule, lisa ka koort.
Sega kuni saad meeldiva kontsistentsi-
Kui on soovi raputa hulka ka kaneeli ja eeterlikku õli, mis aitab esile tuua mõnusamat lõhna.

Ja valmis ta ongi!! Minu lemmikud on need juba kätte saanud, loodan, et nad on neid kasutanud ja nautinud!
Kui peaksite lugema seda postitust, andke teada kommentaarides, kuidas see mõjus ning meeldis!!  


Samuti sai hoo sisse mu kokandushuvi.. Tõesti, suurest igavusest otsustasin teha ise tervislikku müslit.. Mõtte tegin teoks ja panin käed tööle.. 

Kasutasin müsli tegemise jaoks:
-8 viljahelbeid
-Maisihelbeid
-Mett
-Kaneeli
-Purustasin sarapuupähkleid
-Lisasin erinevaid seemneid(vastavalt soovile/mis kapis leidus)
-Hiljem lisasin rosinaid
Kuidas tegin: 
Segasin omavahel kokku helbed, lisasin vedelat mett ja praadisin nad õrnalt läbi kookosõliga.
Järgmisena, kui müsli oli juba pruunikam, panin segu plaadile ning asetasin ahju 10min.
Vahepeal lisasin kaneeli ning segasin.
Hiljem müsli välja võttes lisasin veel natuke kaneeli ning rosinad..
Pean tunnistama, et praadisin müslit natuke liiga kaua ning maitse jäi tsipa kibe, kuid kes ei proovi, ei saagi teada.. Järgmine kord kui teen, ei prae nii kaua ja ehk hoian ka ahjus väheke vähem või madalamal kuumusel. Pean taaskord proovima!! :) 
Aga teil soovitan ka proovida ja mulle ikka teada anda!!
Siin on siis minu DIY-d!! Järgmine kord juba uute põnevate toodete kallale, mis mull tõsiselt südamesse on pugenud!! Jällegi väike sneakpeek!!  
andeks, et väheke jõulune!! :D
Olge mõnusad!! 

-M ♥ 

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…