Skip to main content

Liiga pikka aega eemal.. Miks?

Ma juba vabandan kohe alguses ette, et ma pole niinii kaua kirjutanud. Aeg lihtsalt lendab käest ja see ajab kergelt öeldes paanikasse.. Kuidas see võimalik on, et me oleme kohekohe märtsis. Lõpetamine hakkab iga päevaga aina lähemale jõudma, eksamind, loovtöö ja palju muud sellist. Ma olen hetkel ülimalt õnnelik selle üle, et mul on kooliasjad kõik enam-vähem korras. Õppetöö on üpris pingeline, kuid hetkel tulen toime. Loovtööga oleme peaaegu, et ilusti hakkama saanud, üksikud asjad on vaja veel teha... Semester hakkab lõppema ja hinded pannakse välja, enesetunne on mul samuti vaikset parem. Kõik tundub hetkel justkui sujuvat, mille üle on mul väga hea meel..
Ma olen viimasel ajal saanud inimestega natukene rohkem vabamalt suhelda ka, kuna tervis näitab pigem positiivsemast küljest end ja kuna hetkel on mul vaba aega siis tulid mulle meelde mõned mu blogi jälgijad ja see mõnus feeling kui keegi su blogi postitust kiitis :)

Ma mõtlesin pikalt, millest ma seekord kirjutada tahaks või mis üldse kellelegi huvi pakub, õnneks on blogi selline koht kuhu saab iga kell uusi postitusi teha ja kui hetkeline postitus ei meeldi, siis ehk meeldib järgmine, ning sp. üritangi oma blogi postitusi palju verieerida :)

Viimasel ajal on mu elu muutunud positiivsemaks kõvasti. 2016 oligi justkui uus algus rohkem -mulle vähemalt tunudb nii- mis mulle siiani on pigem meeldinud kui vastukarva käinud. Ma olen teatud inimesed oma elust välja nihutanud, kuna tundsin, et nad on pigem rohkem koormaks kui kasuks mulle. Paljude inimeste jaoks on oluline, et neil oleks palju inimesi kellega suhelda ja pidevalt kontaktis olla.. Ma ei oskagi öelda, aga mulle meeldib pigem suhelda üksikute, eriliste/toredate inimestega ja jätta endale oma vaba aega, et ka niisama olla. Imestan kuidas inimesed suhtlemisest ära ei väsi :D
Suhtlemine suhtlemiseks, aga viisakaks jään ma alati kui minuga rääkima tullakse. Lisaks oli koolis ka sõbralike valimine. Seda oli nii vahva teada saada, et mina olen sellel aastal see ''Kõige sõbralikum tüdruk''. Ma polnud jõudnud ehk tunnikestki sõbralikuim olla kui juba ma kuulsin kuidas mõned inimesed olid mind maha teinud ja halvustanud sellepärast.. Aga noh mis teha, mina ise enda poolt ju ei hääletanud ;) Aga suur suur aitäh ja soe kalli neile, kes hääletasid, te olete nii vahvad ja armsad! :)

Ma olen pikalt mõelnud, kas ka oma lugu ära rääkida, miks ma spordist eemal olen olnud ja üleüldse, miks elujõud minust pikalt kadunud oli. Mul on vaja veel pikk etapp läbi käija ja kui see kord läbi saab, siis ma usun, et võtan julguse kokku ja räägin kõik ära ja äkki saan ma kedagi tänu sellele isegi aidata.. Kes teab! :)

Kuna energiat on mul vaikselt rohkem, siis unistan ma palju sellest kuidas tagasi ''Back on track'' olen, taas trennitada saan ja uusi asju katsetada võin. Täna on mul seda tuju kohe eriti. Mul on niinii suured sihid silme ees ja ma tahan nii palju asju proovida.. Ainukeseks segavaks faktoriks on kool ja tervis.. Aga ma annan endast 100%, et tervis kõigepealt korda saada, lõpetada kool heade hinnetega ja oma unistuste poole edasi rühkida.. EI jõua ära oodata. Jällegi räägiksin nendest lähemalt, kui olen mõningad asjad aetud saanud!! Tekitan teis-lugejates natukene ehk ärevust, siis ikka hoiate mul silma peal! :)

Ma jagaks teiega ühte videot Voah!!!  kus tantsivad kaks vahvat ja elujõulist inimest. See naine seal on minu meelest suureks inspiratsiooniks. Ole sa milline tahes, kui sa millegagi tegeleda tahad ja selle nimel pingutad, saad sa alati hakkama ja sind võib igas asjas edu saata...
Mina ei anna ka alla!!

Ootan teie kommentaare!! Mis teid motiveerib? Mis annab teile rohkem jõudu, et järgmisel hommikul hea tujuga ärgata ja päev vastu võtta?

Kõike parimat soovides
-M


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…