Skip to main content

Ainult paar tunnikest veel ja üllatavad hetked!

Heihei!!
Kuidas teie ennast tunnete kui mõtlete sellele, et jõuludeni on jäänud vähem kui kaks tundi? Imelikul kombel olen ma nii rahulik. Mäletan eelmiseid aastaid kui oli päev enne jõule.. Magama minekuga venitasid nii kaua kui võimalik, et järgmine päev veel vara ärgata ja kõik muu selline. See aasta seda nagu nii hullult polegi. Kas on siis asi selles, et lumi pole maas ja õues on peaaegu +10 kaardi sooja? :D
Vahepeal on küll selline tunne, et oleme ekvaatorile lähemale liikunud tõepoolest, aga ei, stressata ei tasu asjade pärast, mida me muuta ei saa, niiet jätame ilma üldse kõrvale. Pimedas nii kui nii pole õnneks näha midagi!
Kogu jõulutralli juures meeldib mulle aga kõige rohkem see kodus sagimine ja tegutsemine, salatite hakkimine ja kõik muu selline. Jah, kõik me üritame jõulude aeg vähem süüa ja tervislikud olla, aga ega see eriti välja tulla ei taha ja ega peagi. Me kõik oleme inimesed ja kõik me tahame head toitu nautida. Las siis olla korra aastas need paar päeva, kus sööd, mida hing ihkab. Keegi meist ei suuda 2-3 päevaga ju kümmet kilo juurde võtta, on mul õigus? Niiet unustage ära need kaalukesed vahepeal ja nautige seda, et teil on võimalus süüa natuke rohkem igast head-paremat ja meil ei ole muid sellised aastaaegu, kus sööksime nii võrd kogukat toitu, niiet kui peakski kaaluke natuke suuremat numbrit näitama, siis pole probleemi selle kaalunumbri tagasi alla saamine. Me ei jää keegi seda jõulutoitu ju kauaks pugima. Niiet ärme stressa ;) Aga muidugi, üle ei tasu ka liialdada. Võta, söö rahulikult ja naudi. Kui tunned, et kõht on täis, pea pausi, toit ei jookse eest ära ;)

Kui ma nüüd järele mõtlen, siis need jõulueelsed nädalad olnud päris vahvad. Koolis toimus samuti jõululaat millest osa võtsin.. Tegime Elisega koos oma äri ''OÜ JÕULUÄRIKAD'', ärisime riideid, raamatuid, muffineid ja küpsiseid. Kokkuvõttes saime päris hästi hakkama vist!! Inimestelt saime küll väga positiivset tagasisidet!! Oleme teine kordki laatadel! :)
Elise:'' Sokolaadi muffinid jõuluste glasuuridega'' ja minu ''Kuldsed jõuluküpsised''..

Vahepeal üritasin aga endast üle väga pika aja mõningaid ägedaid pilte teha ja korrata traditsioonilist Instagram'i pilti, mille see aasta tegin koos Maiasmoka šokolaadiga. Minu arvates kukkus pilt välja ülivägev ja nii postitasin selle pildi Maiasmoka facebook'i lehele. Pildile tuli nii armsaid kommentaare ning Maiasmokale jäin ma niivõrd silma, et nad võtsid muga kontakti ning kirjutasid mulle, et nad tahavad vastutasuks väikese üllatuse teha.. See on ülimalt armas ja enne jõule vägagi südant soojendav! Loodan, et saan tulevikus ehk nendega koostöödki teha!
Aitäh teile Maiasmokk! :) 
Siin leiate Maiasmoka: http://maiasmokk.ee/
Minu instagram: Maigrit
Kui peaksin nende pakikese kätte saama, siis annan ka teile teada, mida ägedat need vahvad Maiasmoka päkapikud mulle saatsid! :) 

Mina aga lõpetasin just paar hetke tagasi piparkookide glasuuritamise. Koos vennaga oli seda väga lõbus teha, arvestades seda, et ta üritas oma ''kunstiannet'' mulle demonstreerida :D
Tulemus oli üsna kannatav vaadata isegi niiet, win win!! 
Mina kavatsen homset väga väga nautida, kõike sööke proovida ja ma üritan kogu hingest mitte põdeda ülesöömise pärast. Kui kõht peakski liigselt täis saama, siis ruttan õue jalutama ja teen paar kiiremat ringi ümber maja. Kosuda oligi mul plaanis, eks ole näha kas õnnestub samuti! :) 

Jõuluvaheajal tahan ikka sõpradega ka kokku saada ja rahulikult puhata.. Ma pole aga siiani ühtegi jõululuuletust suutnud leida, mis homsesse päeva hästi sobiks, kuid vene keele tunnist on mul üks lauluke peas, kasutan vajadusel kasvõi seda ja kui sellest ei piisa siis teen väikse tantsunumbri :D 

Mina soovin teile mega ilusat ja rahulikku jõuluaega. Sööge palju, nautige häid filme(reedel on ''Üksinda kodus 5''), jagage armastust ja soojust ja olge paid! Kirjutan varsti jälle, mis vaheajal teen ja kuhu liigun!!

Teilt, aga kes te mu blogi loete või ikka jälgite, andke kommentaaridesse teada, mida jõuluks soovisite ja mis teile kingiti ning mis kingitusi ise tegite!!
Minu kingitustest saate lugeda juba järgmises postituses! ;) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…