Skip to main content

Perfectne pühapäev..

Kas on olemas midagi perfectsemat, kui mõnus pühapäev, mis on veedetud koos perega?

Päev algas ülimalt positiivse enesetundega.. Aknast välja vaadates säras Päike ja see tegi tuju lihtsalt üli heaks!! Esimene mõte mis mul peast läbi käis oli see, et ma pean kohe õue minema...
Tegin oma hommikused tavalised käigud vannituppa ja tagasi, panin selga soojemad riided, tegin paar venitusharjutust ja lippasin õue, sest kartus oli sees, et Päike kaob ennem pilve taha ära kui ma õue jõuan.. Kuid JESS, õnneks läks!! Jõudsin ilusti oma hommikuse jalutuskäigu ära teha. See mõnus karge ja värske lõhn, mis ninna tuli ning see mõnus jahedus, mis natuke riiete vahele puges oli lihtsalt niinii mõnus.. Palun ainult, et järgmine nv samasugune ilm oleks..Tänane pühapäev oli täielik koristuspäev. Alusatasime vanematega mingil määral seda suurt-koristust, mida iga aasta enne jõule tehakse.. Korstende puhastamine, akende pesemine jnejne, absoluutselt kõike sai täna tehtud. Suur jõuludeks valmistumine juba käib ja ma ausalt ei jõua ära oodata, millal ma saaksin juba ''Christmas time shopping''ut teha ja sõpradele väiksed jõulukingid vaadata. Lisaks veel see, et tegime perega ära selle aastase jõululoosi. Nimelt on meie pere ehk väikese eripäraga, me ei tee lihtsalt kingitusi üksteisele, vaid tõmbame loosi, kes kellele teeb ja lepime kokku kinda summa, mille vahemikku peab siis kingituse summa jääma. Mida aga kinkida, on sinu otsustada. Minu meelest on see kõige ägedam viis kingitusi teha, kuna kunagi ei tea, mida sa täpselt saada võid. See aasta tegime ka nii, et igaüks saab enda nime paberile kirjutada ja nime järel võib igaüks kirjutada, mida ta soovib jõuludeks.. Siis on kinkijatel kergem otsustada mida osta või mida mitte, või kui puuduvad täiesti ideed, mida kinkida, siis sealt on hea spikerdada :) Soovitan ka teil üks aasta selline asi ära proovida, äkki täitsa meeldib!! ;)

Kogu perega koristades ja möllates ning oma tuba kaunistades, möödus tänane päev üliüli ruttu. Nii palju asju sai väikese päeva sisse ära mahutatud ja hinges on mõnus rahulolu, et lõpuks hakkab ka minu lemmik aeg aastast kätte jõudma!!
Ma tahaksin teha mõne väikese DIY ja postituse jõulueelsest shopping'ust ning kingi ideedest..
Aga jällegi, ma ei tea, kas teie kes te mu blogi jälgite, tahaksite midagi sellist lugeda... Kui jaa, siis andke kindlasti kommentaarides teada!! Teie kommentaare lugeda on ülimalt äge!
Olge ikka kallid!!!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…