Skip to main content

Ma armastan õppimist...

Kindlasti vaatasite mu pealkirja ja tegite mõne imeliku näoilme, on see nii? Ma usun küll. ;)
Aga teate, mulle isegi meeldib vahel kui inimesed vaatavad mind viltuse pilguga või arvavad, et ma olen imelik, sest, miks mitte?
Ma olen kõik need ''tiineka'' aastad hoolinud liiga palju sellest, mida üks või teine inimene minust arvab, kuid milleks? Miks peaks mind huvitama mida arvab keegi minust kellest mina näiteks absoluutselt ei hooli? Mõttetu aja ja energia raisk, kuid tegelikuses on seda muidugi poole kergem kirjutada kui järgida.
 Alati mõtleme oma peas ''Huvitav mida see küll sellest arvaks ja kui ma selle selga paneks siis kuidas mind küll vaadataks?'' Aga tegelikuses, miks hoolida nii tühisest asjast? Miks mitte kanda seda milles sa ennast mugavalt tunned, teha seda mis pakub sulle naudingut ja rahulolu ja olla lihtsalt õnnelik.
Tegelikuses, see pealkiri ei olnud otseselt seotud koolitööga vaid pigem elukestva õppega.. Ehk siis see mida kogen päevast päeva ja mida õpin teistelt nende õpetuste järgi või hoopis midagi, mida õpin nende vigadest.
Kui aus olla, olen teinud vigu mida kahetsen, kuid tänu nendele vigadele, olen ma õppinud austama ümberringi olevaid inimesi. Nii enda vanuseid, nooremaid ja eelkõige vanemaid.
 Just asustus endast vanemate inimeste vastu on tänapäeval lihtsalt nii kadunud, et seda on mõnikord piinlik vaadata. Kasvõi hea näide koolidest, kus õpilased arvavad, et nemad on just need maailma nabad ja kogu tähelepanu peaks olema neil, kuid tegelikuses ainuke asi millel peaks sellel hetkel olema tähelepanu, on õpetaja ja see mida õpetaja klassi ees räägib.
Ma ei tahtnud nüüd sugugi kõlada kui mingi vanainimene, kes on kooli ammu lõpetanud ja väidab kui hukas on meie ''noorukid'', kuid olgem ausad, austust on jube vähe ja seda on kurb vaadata kuidas noored endast vanematesse suhtuvad.
Õnneks olen ma oma klassi üle veel enam-vähem uhke, kuna need noored teavad, mis on austus ja nad oskavad seda välja näidata.
Ma ei tea hetkel isegi, kuhu ma selle jutuga välja tahtsin jõuda, kuid ma tahtsin selle endast välja saada ja kusagile kirja panna ja nii see postitus tuligi.
Ma ei tahtnud selle jutuga kellelegi ''käpa peale'' astuda, aga tegelikuses on see ju tõsi.
Kokkuvõttes on meie suhtumine teistesse siiski enda teha ja igaüks peaks hoolt kandma oma enda ja enda lähedaste heaolu eest ning austama oma lähedasi!
Ma ei jõua ära oodata, millal saan postituse teha sügise kohta, mis on mu lemmikud just sügisel ning miks ma nii tohutult armastan sügist, niiet on mida oodata!!
Mõnusat õhtut!! ;)
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…